MENU Menu
of
Nieuws
Home / Nieuws / Week van de vrijwilliger
04/03/2021
ie-net-vrijwilligers

Week van de vrijwilliger

Net zoals het klavertje vier, ben ook jij uniek in onze vereniging. We willen jou dan ook niet enkel tijdens de Week van de Vrijwilliger in de kijker plaatsen, maar heel het jaar. We bieden je graag de kans om jouw ervaring, verhaal en tips te delen met onze vereniging om zo anderen te inspireren. Misschien verovert jouw vrijwilligersverhaal wel een plaats in het ILYA-magazine, de ie-net- nieuwsbrief, de ie-net-website, ie-net-YouTubekanaal, social media,… ?
Interesse? Stuur jouw verhaal voor 15 april 2021 naar nancy.vercammen@ie-net.be.
Uit alle inzendingen selecteren wij de 5 meest inspirerende verhalen. We voorzien naast de aandacht in onze communicatiekanalen ook een mooie prijzenpot met als hoofdprijs een ontbijt/lunch met de voorzitter van ie-net.

Laat zien dat je trots bent om vrijwilliger te zijn van ie-net!